Miresevini

Në vendin më të bukur në Shqipëri.

Hotel Edola në Sarandë ofron për të gjithë turistët një pamje të mahnitshme nga gjiri i Sarandës.

Me një plazh të mahnitshëm me det të kristaltë.

Besoni në ne, pushimet tuaja do të jenë të paharrueshme. 

Qëllimi ynë është kënaqësia juaj! Shijoni!

Hotel Edola

Hotel me 3 Yje Pranë Plazhit

E vendosur në Sarandë, Hotel Edola është një pronë në plazh që ofron qasje falas WiFi. Parkim falas private është në dispozicion në faqen. Parku Kombëtar Butrint i mbrojtur nga UNESCO është 11 mi larg. Të gjitha njësitë e akomodimit janë me ajër të kondicionuar dhe përbëhen nga një ballkon me pamje nga deti, si dhe një TV. Çdo njësi është e pajisur me një banjo private të pajisur me një dush. Studios gjithashtu vijnë me aneks kuzhine. Prona ofron një depo të bagazhit. Porti i Sarandës është 1,2 mi larg dhe ju mund të arrini në Aeroportin e Korfuzit me traget nga atje.

Ne flasim gjuhën tuaj!

Dhomat Tona

Dhomë Treshe Standarde

Dhoma Gjumi

Kondicioner
Pamje nga plazhi
1 King Bed and 1 Twin Bed

Banjo

Letrbanjo
Tharese flokesh
Dush
Peshqir

Dhomë Treshe Deluxe

Dhoma Gjumi

Kondicioner
Pamje nga plazhi
1 King Bed and 1 Twin Bed

Banjo

Letrbanjo
Tharese flokesh
Dush
Peshqir

Dhoma Katërshe

Dhoma Gjumi

Kondicioner
Pamje nga plazhi
1 King Bed and 2 Twin Bed

Banjo

Letrbanjo
Tharese flokesh
Dush
Peshqir


Dhome dyshe

Dhoma Gjumi

Kondicioner
Pamje nga plazhi
1 King Bed

Banjo

Letrbanjo
Tharese flokesh
Dush
Peshqir

Apartament me një dhomë gjumi

Dhoma Gjumi

Linig Room
Kondicioner
Pamje nga plazhi
1 King Bed and 1 Sofa Bed

Banjo

Letrbanjo
Tharese flokesh
Dush
Peshqir

Çfarë po kërkoni?

Ne ndajmë me ju të gjitha gjërat që kemi për t'i bërë pushimet tuaja perfekte

Arsyet për të zgjedhur Hotel Edola

Parkim falas

Wi-Fi falas

Pamje Plazhi

Dhoma familjare

Dhoma jo duhanpirëse

Terrace & Bar

Siguria 24H

Ne kemi pajisje të shkëlqyera! Rezultati i rishikimit, 8.0

Objektet e Hotel Edola

Banjo

✔Toilet paper
✔Towels
✔Private Bathroom
✔Toilet
✔Hairdryer
✔Shower

Kitchen

✔Dining table
✔Cleaning products
✔Stovetop
✔Oven
✔Refrigerator

Media & Technology

✔Flat-screen TV
✔Cable channels
✔Satellite channels
✔Radio
✔TV

View

✔Inner courtyard view
✔Garden view

Parking

Free private parking is possible on site (reservation is needed).
✔Accessible parking
✔Street parking
✔Secure parking

Entertainment & Family Services

✔Kids' TV channels
✔Baby safety gates

Services

✔Daily housekeeping Lockers
✔Baggage storage
✔Executive lounge access
✔Ironing service Additional charge
✔Laundry Additional charge
✔Room service

Living Room

✔Dining area
✔Fireplace
✔Sitting area
✔Desk

Outdoors

✔Outdoor dining area
✔Outdoor furniture
✔Terrace
✔Barbecue
✔Patio
✔Balcony
✔Terrace
✔Garden

Food & Drink

✔On-site coffee shop
✔Fruit
✔Snack bar
✔Bar

Internet

✔WiFi is available in the hotel rooms and is free of charge.

Room Amenities

✔Sofa bed

General

✔Convenience store (on site)
✔Hypoallergenic
✔Designated smoking area
✔Air conditioning
✔Smoke-free property
✔Mosquito net
✔Heating
✔Soundproof
✔Private entrance
✔Interconnecting room(s) available
✔Soundproof rooms
✔Heating
✔Fan
✔Family rooms
✔Non-smoking rooms
✔Iron
✔Air conditioning
✔Safe

Pets

✔Pets are not allowed.

Safety & security

✔24-hour security

001 - AccessibilityCreated with Sketch.

Accessibility

✔Upper floors accessible by stairs only
✔Upper floors accessible by elevator
✔Entire unit located on ground floor

Activities

✔Beach
✔Beachfront

Languages Spoken

✔Greek
✔English
✔Italian

Komente për vizitorët shumë zot 8.5

Çfarë thonë klientët tanë

0 +
Happy Clients

Giacomo

Struttura perfetta

 “Esperienza magnifica, il titolare è accogliente e disponibile, una persona bravissima Da ritornarci”

                                                Italy

Jabber 

Very Good

“Best Staff”

                                          Belgium

Andres

Wonderful

“I have no words to describe how beautiful the sunset looked from the balcony”

                                           Estonia

Triple Rooms

Dhoma Gjumi

✔Air conditioning
✔Beach view
✔1 King Bed
✔1 Single Bed

Banjo

✔Free toiletries
✔Hair dryer
✔Shower
✔Towels

Food and drink

✔Refrigerator

Entertainment

✔32-inch flat-screen TV Satellite channels

Outdoor space

✔Balcony

More

✔ Slippers
✔Soundproofing

Delux Triple Rooms

Dhoma Gjumi

✔Air conditioning
✔Beach view
✔1 King Bed
✔1 Single Bed

Banjo

✔Free toiletries
✔Hair dryer
✔Shower
✔Towels

Food and drink

✔Refrigerator

Entertainment

✔32-inch flat-screen TV Satellite channels

Outdoor space

✔Balcony

More

✔ Slippers
✔Soundproofing

Dhoma Katërshe

Dhoma Gjumi

✔Air conditioning
✔Beach view
✔1 King Bed
✔2 Single Bed

Banjo

✔Free toiletries
✔Hair dryer
✔Shower
✔Towels

Food and drink

✔Refrigerator
✔Kitchen

Entertainment

✔32-inch flat-screen TV Satellite channels

Outdoor space

✔Balcony

More

✔ Slippers
✔Soundproofing

Double Rooms

Dhoma Gjumi

✔Air conditioning
✔Beach view
✔1 King Bed

Banjo

✔Free toiletries
✔Hair dryer
✔Shower
✔Towels

Food and drink

✔Refrigerator

Entertainment

✔32-inch flat-screen TV Satellite channels

Outdoor space

✔Balcony

More

✔ Slippers
✔Soundproofing

Apartament me një dhomë gjumi

Dhoma Gjumi

✔Air conditioning
✔Beach view
✔1 King Bed
✔1 Single Bed
✔1 Sofa Bed

Banjo

✔Free toiletries
✔Hair dryer
✔Shower
✔Towels

Food and drink

✔Refrigerator
✔Kitchen

Entertainment

✔32-inch flat-screen TV Satellite channels

Outdoor space

✔Balcony

More

✔ Slippers
✔Soundproofing