About Us

Hotel Edola

Hotel me 3 Yje Pranë Plazhit

Hoteli ynë Edola ofron një dhomë moderne me ballkon, me ajër të kondicionuar, dhe është shumë afër plazhit.

Emri im është Taulant dhe drejtoj këtë biznes familjar rreth 10 vjet, jam shumë i kujdesshëm në shërbimin e mysafirit tim.

Hoteli im Edola ndodhet mirë në zonën më të popullarizuar, ku ndodhen përpara dhe shumë bare dhe restorante gjithashtu tregtojnë.

Gjuhët e folura: Greqisht, Anglisht, Italisht

Misioni yne

Toshtë të krijojmë për klientët tanë të gjitha kushtet dhe mundësitë që ata të qëndrojnë të kënaqur me pushimet e tyre në Hotel Edola.

Delux Triple Rooms

Dhoma Gjumi

✔Air conditioning
✔Beach view
✔1 King Bed
✔1 Single Bed

Banjo

✔Free toiletries
✔Hair dryer
✔Shower
✔Towels

Food and drink

✔Refrigerator

Entertainment

✔32-inch flat-screen TV Satellite channels

Outdoor space

✔Balcony

More

✔ Slippers
✔Soundproofing

Double Rooms

Dhoma Gjumi

✔Air conditioning
✔Beach view
✔1 King Bed

Banjo

✔Free toiletries
✔Hair dryer
✔Shower
✔Towels

Food and drink

✔Refrigerator

Entertainment

✔32-inch flat-screen TV Satellite channels

Outdoor space

✔Balcony

More

✔ Slippers
✔Soundproofing